O nás

PRO-LIFT SOLUTIONS s.r.o. se představuje…

Jsme nová firma, sestavená ze zkušených lidí, kteří pracují v oboru manipulační a zdvihací techniky více než deset let. Během této doby jsme získali mnoho zkušeností, na základě kterých jsme schopni Vám navrhnout ideální řešení manipulace s břemeny, a to jak s kompletní dodávkou na klíč, subdodávkou, servisem nebo pouze poradenstvím.

Cílem společnosti PRO-LIFT SOLUTIONS s.r.o. je vytvoření kvalitního a profesionálního zázemí malým i velkým společnostem v oblasti manipulace s břemeny. Navrhneme plán údržby Vašich strojů, zajistíme opravy, revize a další činnosti spojené s provozem zdvihacích zařízení ve Vaší výrobní hale. Jsme schopni zefektivnit práci na výrobních linkách, provádět analýzu, sběr a vyhodnocení procesních dat dle standardu REFA.

Máme bohaté zkušenosti s montážemi a servisem jeřábů, kladkostrojů, navijáků, zvedacích stolů, sloupových zvedáků a posunovadel, polohovadel a dalších zařízení například od těchto renomovaných výrobců: Helm Hellas, GIS, CMCO, YALE, Street Crane, PFAFF, Mechanik Taucha, ZASCHE, DEMAG, LIFTKET, STAHL, BINAR, Marco, Jihab, HYMO, GRÜSE, Bolzoni Auramo, ERIKKILA, COMEGE, LIFTKET, STAHL, apod.

Dále nabízíme zařízení vyráběná na zakázku jako např. speciální zvedací a závěsné přípravky, točny pro manipulaci s výrobky, apod.

manipulační A zdvihací TECHNIKA

PRODEJ
PRODEJ
MONTÁŽ
MONTÁŽ
SERVIS
SERVIS
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
© 2017 PRO-LIFT solutions s.r.o., webdesign: Creative Studio s.r.o.