Aktuálně

Nové zastoupení – spolupráce s americkým výrobcem inteligentních
elektronických manipulátorů

Nové zastoupení – spolupráce s americkým výrobcem inteligentních elektronických manipulátorů

Dne 7. 3. 2018 jsme se, po několika jednáních a školení, stali certifikovaným partnerem pro Českou Republiku významné americké společnosti GORBEL® a můžeme tak v České Republice prodávat inovativní a velmi moderní inteligentní elektronické balancéry G-FORCE® a jeřábky osazené tímto balancérem Easy Arm®. V návaznosti na tuto skutečnost jsme začali spolupracovat s německou společností e-Motion Handlingsysteme GmbH, která, jako jediná v Evropě, vyvíjí speciální uchopovací zařízení / grippery právě pro zařízení společnosti GORBEL®.

Společnost byla založena v roce 1977 panem Davidem Rehem a je pojmenována po jeho rodičích Gordonovi a Isabele. Nyní má společnost tři výrobní závody a zaměstnává přes 400 lidí. Společnost se zabývá výrobou manipulačních a zdvihacích zařízení a mimo jiné nabízí unikátní inteligentní elektronické balancéry G-FORCE®, která jsou nezbytná pro práce s lehčími břemeny a lze tak předcházet problémům s hygienickými limity ruční manipulace s břemeny.

Je nám ctí, že můžeme přispět k rozvoji tohoto segmentu v České Republice.

Nové zastoupení – spolupráce s významným výrobcem vakuové techniky

Nové zastoupení – spolupráce s významným výrobcem vakuové techniky

S potěšením bychom chtěli oznámit, že 18. 1. 2018 jsme se dohodli s firmou AERO-LIFT Vakuumtechnik GmbH na exkluzivním zastoupení jejich výrobků na českém trhu.

Firma byla založena v roce 1992 v německém Geislingen-Binsdorf a od té doby má za sebou spousty úspěšných projektů, spokojených zákazníků, ale hlavně obrovské zkušenosti v oblasti vakuové techniky.

Je nám ctí, že můžeme přispět k rozvoji tohoto segmentu v České Republice.

manipulační A zdvihací TECHNIKA

PRODEJ
PRODEJ
MONTÁŽ
MONTÁŽ
SERVIS
SERVIS
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
© 2017 PRO-LIFT solutions s.r.o., webdesign: Creative Studio s.r.o.